• +48 512796798

    kontakt@platinumhouse.pl

  • Aleja Jana Pawła II 11

    00-828 Warszawa

  • Godziny pracy Biura

    Pon- Sob: 9:00 - 18:00

Specjalista ds. nieruchomości
Warszawa

Jesteśmy dość nowym biurem na rynku, ponieważ naszą karierę rozpoczęliśmy w 2019 roku. Prężnie się rozwijamy i potrzebujemy nowe osoby do zespołu. Dzięki naszej i twojej determinacji możemy coraz szybciej zdobyć zaufanie klientów, świadcząc przy tym usługi na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że praca, która wypełniająca połowę naszego życia, musi być zarówno miejscem zawodowego rozwoju, jak i osobistego spełnienia. Dlatego szukamy ludzi, którzy potrafią zachować odpowiedni balans. Cenimy różnorodność i unikalną wartość. Naszym celem jest zbudowanie silnego zespołu aby rozwinąć nasze usługi na całą Polskę. Dołączając do Nas staniesz się częścią nowej agencji na rynku nieruchomości.

Twoje zadania

  • pozyskiwanie nieruchomości do swojej bazy,
  • utrzymywanie relacji z klientami,
  • pośrednictwo w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu
  • współpraca z innymi agentami
  • tworzenie profesjonalnych zdjęć, filmów oraz planów mieszkań
  • uczestniczenie w procesie planowania i rozwoju firmy,
  • zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert,
  • organizacja i monitoring przebiegu transakcji.

Czego oczekujemy

  • kreatywności, zaangażowania w pracę i tworzenia zespołu,
  • chęci osiągnięcia sukcesu
  • sprawnego zarządzania czasem własnym oraz innych
  • samodzielnego rozwiązywania problemów i elastyczności w działaniu
  • doświadczenia w sprzedaży lub gotowości do budowania kariery o nią opartej,
  • samodzielnego podejmowania decyzji,
  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę i jej efekty,
  • wyjątkowej komunikatywności,
  • wysokiej kultury osobistej
  • aktywnego podejścia do rozwiązywania problemów.
  • komunikacje w języku angielskim na poziomie bardzo dobrym
  • gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy

  • sprzedaż usług najwyższej jakości,
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • wynagrodzenie prowizyjne
  • pełne wdrożenie do pracy,
  • szkolenie w zakresie obsługi oraz sprzedaży
  • biuro w centrum miasta.
  • wsparcie lidera oraz zespołu
  • możliwość rozwoju

Pamiętaj że praca agenta to prestiż i wyjątkowość w stosunku do innych zawodów.

Prosimy w swoim CV dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

CV wyślij na adres: kontakt@platinumhouse.pl