• +48 512796798

    kontakt@platinumhouse.pl

  • Aleja Jana Pawła II 11

    00-828 Warszawa

  • Godziny pracy Biura

    Pon- Sob: 9:00 - 18:00

kontakt@platinumhouse.pl 21 lipca, 2020 no responses

Masz bardzo mało czasu? mieszkasz daleko? wyręczymy Cię na każdym etapie wynajmu twojej nieruchomości.  Nasz agent przygotuje, wypromuje, znajdzie odpowiedniego klienta oraz wynajmie Twoją nieruchomość. Dodatkowo przez cały okres najmu obejmie ją opieką.

Taka usługa jest bardzo komfortowa, ponieważ nie martwisz się o swoją nieruchomość my robimy to za Ciebie. Opiekujemy się mieszkaniem, sprawdzamy co jakiś czas stan nieruchomości, rozliczamy czynsz oraz media i przekazujemy pełne informacje na temat stanu. Pozostajemy w kontakcie z najemcą. Wszelkie formalności związane z umową i protokołem przygotowujemy sami. Każdy najemca otrzymuje Polisę OC na wypadek ewentualnych zniszczeń przez niego lub zwierzaki. Nasze wynagrodzenie pobieramy jedynie wtedy kiedy najemca zapłaci za czynsz. Jedynie co musisz zrobić to sprawdzić wpływy na swoim koncie.

Miejsce zarządzania: Warszawa

Czytaj więcej

kontakt@platinumhouse.pl 21 lipca, 2020 no responses

Jeśli szukasz mieszkania, domu, lub biura do wynajęcia to dobrze trafiłeś! Sprecyzuj nam czego poszukujesz a my postaramy się znaleźć dla ciebie jak najlepiej dopasowaną ofertę na rynku.

Zaoszczędzisz dużo czasu na poszukiwania a my postaramy się jak najszybciej sprostać Twoim oczekiwaniom. Mamy do dyspozycji bazę tysiąca mieszkań domów oraz biur. Będziemy Cię reprezentować oraz przeprowadzimy sprawnie transakcję abyś nie musiał martwic się o formalności.

Czytaj więcej

kontakt@platinumhouse.pl 21 lipca, 2020 no responses

Planujesz zakup mieszkania, domu, działki ? Zleć to naszym specjalistom od nieruchomości. Zdajemy sobie sprawę że zakup wymarzonej nieruchomości jest dość trudny i zajmuje bardzo dużo czasu. Postaramy się znaleźć i dopasować do Twoich potrzeb odpowiednią nieruchomość oraz pomożemy wynegocjować Ci jak najlepszą cenę. Jeśli zdecydujesz się na kredyt sprawdzimy go w kilku bankach oraz wybierzemy dla ciebie najlepsze oferty. Poprowadzimy Cię przez cały proces zakupu.

Czytaj więcej

kontakt@platinumhouse.pl 21 lipca, 2020 no responses

Nie trać czasu skorzystaj z naszej fachowej pomocy podczas sprzedaży. Nie musisz odbierać ogromnej ilość telefonów i umawiać spotkania. Oferujemy profesjonalne przygotowanie ogłoszenia. Przy umowie na wyłączność dodatkowo profesjonalny film lu wirtualny spacer. Zadbamy o wszelkie formalność.
Dopasujemy klienta według potrzeb gotówka lub kredyt. Jeśli klient zamierza skorzystać z kredytu sprawdzimy jego zdolność oraz zaoferujemy najlepszą z możliwych ofert dostępnych w danym czasie. Twój agent zajmie się wszystkimi możliwościami promocji oraz prezentacji oferty. Przejmujemy na siebie umawianie i prezentowanie nieruchomości klientom oraz agentom innych biur nieruchomości. Przygotujemy umowę rezerwacyjną lub umówimy umowę przedwstępną oraz końcową u Notariusza. Poprowadzimy obie strony przez cały proces sprzedaży/zakupu. Ogłoszenie zwykle przygotowujemy w dwóch językach polskim i angielskim.
Porozumiewamy się dość płynnie w języku angielskim. Reprezentujemy i tłumaczymy przyszłego klienta.

Czytaj więcej

kontakt@platinumhouse.pl 21 lipca, 2020 no responses

Współpraca z nami przy wynajęciu twojej nieruchomości to wygoda oraz oszczędność czasu. Nie musisz odbierać ogromnej ilość telefonów i umawiać spotkania. Oferujemy profesjonalne przygotowanie ogłoszenia. Zadbamy o wszelkie formalność.
Dokładnie prześwietlamy potencjalnego najemce. Przygotujemy umowę w tym umowę najmu okazjonalnego oraz umówimy Notariusza. Cały proces najmu możemy poprowadzić za Ciebie. Ogłoszenie zwykle przygotowujemy w dwóch językach polskim i angielskim.
Porozumiewamy się dość płynnie w języku angielskim. Reprezentujemy i tłumaczymy przyszłego najemce.

Czytaj więcej

kontakt@platinumhouse.pl 21 lipca, 2020 no responses

Dla każdego naszego klienta oferujemy profesjonalną sesję Nieruchomości a dla tych którzy zdecydują się na Wyłączność również krótki film lub wirtualny spacer.

Czytaj więcej

kontakt@platinumhouse.pl 9 kwietnia, 2018 no responses

Zapoznaj się z naszą ofertą kredytową. Najlepsi specjaliści z którymi współpracujemy pomogą znaleźć ci najlepszą ofertę na rynku.

Pomożemy w skompletowaniu dokumentów i poprowadzimy przez cały proces.

 

 

 

Czytaj więcej

kontakt@platinumhouse.pl 9 kwietnia, 2018 no responses

Ubezpiecz swoją nieruchomość i ciesz się spokojem jakim daje pewność, że jeśli coś się stanie nie będziesz musiał ponieść kosztów naprawy lub całkowitego zniszczenia mienia.

Proponujemy dwa rodzaje rozwiązań.

1. Możesz ubezpieczyć siebie i nieruchomość którą zamierzasz wynająć od wszelki zniszczeń spowodowanych przez Ciebie lub twoje zwierzaki w PZU S.A. za pomocą naszego agenta.

2. Ubezpiecz siebie i twój kredyt od wszelkich zdarzeń losowych. Proponujemy jedną z najlepszych ofert na rynku bez okresu karencji w firmie UNUM

 

 

Czytaj więcej